Kategórie      

La Spaziale

 

 
Spoločnosť La Spaziale Spa vyrába tradičné profesionálne stroje na espresso od roku 1969, bola  založená v Casalecchio di Reno (BO) Adrianmo Cacciarim, dnes ju úspešne spravuje dcéra Franca Cacciari a jej manžel Maurizio Maccagnani, ktorý vyše 30 rokov vyvíja priemyselné a obchodné stratégie spoločnosti.

 

Espresso stroje sa vyrábajú v  továrňach v Bologni a Jesole. Pred uvedením na trh a oslovením zákazníkov sa každý stroj podrobuje starostlivému a dôslednému procesu kontroly kvality a je testovaný, aby sa zaistila dokonalá účinnosť počítadla dávok. Dnes so svojimi 3 pobočkami v Taliansku, 3 v zahraničí (USA, Brazília, Rumunsko) a viac ako 100 distribútormi po celom svete prináša La Spaziale do svojich priestorov vášeň pre kvalitné talianske espresso.

 

Po 50 rokoch činnosti spoločnosť pokračuje v raste na základe hodnôt, ktoré z nej urobili referenciu pre baristov z celého sveta: zaručenie vysokej kvality talianskeho espressa v šálke prostredníctvom spoľahlivého, stabilného a súčasne technologicky pokročilý.
Oficiálny cenník La Spaziale

 

 Copyright 2020 - 2022 © amicomp1

Kontrola plnoletosti

Vstupujete na stránky s predajom alkoholických nápojov.

Máte 18 a viac rokov?