Kategórie      

Nuova Simonelli


 

 

 


Nuova Simonelli je talianska spoločnosť so skúsenosťami a tradíciou siahajúcou ďaleko do minulosti. Spoločnosť vyrába espresso kávovar a predáva ich do celého sveta od roku 1936. V dnešnej dobe sa môže Nuova Simonelli pochváliť širokou škálou produktov, ktoré sú schopné plniť očakávania tých najnáročnejších zákazníkov. Investície spoločnosti do výskumu a vývoja nových technológií posunulo spoločnosť na úplný vrchol v odbore, o čom svedčí aj výhradný sponzoring svetových majstrovstiev baristov (World Barista Championship) alebo udelenie ocenení Compasso d'Oro v oblasti inovácií dizajnu, ergonómie kávovaru a prínos v oblasti špičkovej aplikácie technológiou.
Predajná sieť Nuova Simonelli je spojená s pojmom profesionalita, ktorá je pre nás, ako dovozca týchto technológií prioritou číslo jedna, spolu s poskytovaním odbornej asistencie v oblasti školenia, údržby a servisu kávovarov na každodennej báze aj priamo u zákazníka., Alebo v našich profesionálnych školiacich a predajných centrách, kde je možné si kávovar vyskúšať ešte pred jeho zakúpením.
Víziou spoločnosti Nuova Simonelli je neustále pokračovanie v investíciách do vývoja nových technológií, dizajnu, školenia či podpory tak, aby si zachovala status najlepšieho z najlepších.
Oficiálny cenník Nuova SimonelliCopyright 2020 - 2022 © amicomp1

Kontrola plnoletosti

Vstupujete na stránky s predajom alkoholických nápojov.

Máte 18 a viac rokov?